1 € minimaalse sissemaksega kasiinod Eestis

Kasiinode kõrval, mis ei nõua oma kasutajatelt sissemakseid, on ka selliseid kasiinosid, mille minimaalne sissemakse on kõigest 1 euro ning need on ilmselt ka kõige madalamate sissemaksetega variandid.

Kui sa ei soovi uude online kasiinosse suurt summat sisse maksta, siis peaksid otsima neid kasiinosid, mis nõuavad ainult minimaalse sissemakse tegemist ja seda mistahes valuutas.

Loe ka:

Mõned online kasiinod ei lase mängida päris raha peale enne, kui oled teinud vähemalt ühe sissemakse. Ilma selleta saad mängida ainult tasuta. Kõike, mida võidad, ei pruugi olla võimalik kohe välja maksta. See idee ei pruugi kõigile meeltmööda olla. Samas ei soovi kõik teha ka suuri sissemakseid enne, kui nad pole online kasiinot saanud proovida.

Siinkohalt tulevadki mängu 1-eurose minimaalse sissemaksega kasiinod.

Hetkel pole 1-eurose sissemaksega kasiinosid. Selle asemel tutvu julgelt meie 10-eurose minimaalse sissemaksega kasiinode artikliga.

Tuleb märkida, et need online kasiinod ei paku alati 1-eurost minimaalse sissemakse võimalust. Sellepärast on soovitatav nende pakkumistega kursis olemiseks tellida e-posti teavitused.

1-eurose sissemaksega kasiinod

1-euroste sissemaksetega kasiinodes mängimine on küll hea, kuid seejuures pead teadma, et see võib aeg-ajalt muutuda. Online kasiinod muudavad aeg-ajalt oma minimaalse sissemakse tingimusi, seega peaksid enne mistahes tehingute tegemist pisut eeltööd tegema.

Mis siis ikkagi on minimaalse sissemaksega online kasiinode puhul nii erilist?

See tähendab, et kui sul on raha otsas, saad ikkagi mängida päris raha peale. Kui mängid oma mänge õigesti, võid võita piisavalt raha, et mängimist jätkata. Kõlab ju vingelt.

Muidugi on see liialdus ning peaksid veenduma, et sul on piisavalt raha online kasiinos mängimiseks. Vastasel juhul võib raha otsa saada enne, kui saad mängimist nautima hakata.

1-euroste sissemaksetega kasiinodest

Mida peaksid veel teadma madalate sissemaksetega kasiinode kohta?

Minimaalsete sissemaksetega kasiinode otsimisel pead vaatama sellest konkreetsest nõudest kaugemale. Minimaalne sissemakse ei anna mitte mingit informatsiooni mängukogemuse kohta, mis on ilmselt aga kõige olulisem asi, mida peaksid uurima. Peaksid kontrollima järgmist:

 • Sellel peaksid olema õiged litsentsid ja sertifikaadid. See aitab kindlaks teha, kas online kasiino on seaduslik. Online kasiinode puhul on tavaline, et neil on mitu litsentsi ja sertifikaati. Mida rohkem neid on, seda usaldusväärsemad nad on. Samuti on tõenäoline, et nende tegevus on lubatud ja seaduslik rohkemates riikides.
 • Sellel peaks olema suur valik mänge. Teine funktsioon on tohutu mängude valik. Mänguautomaatidest kuni lauamängude ja isegi live diileriteni. Kasiino mänguvõimalused võivad sisaldada ka bingot, kraapimiskaarte jms. Suur mänguvalik tähendab, et sul on mängimiseks palju erinevaid võimalusi. Ja kui neid pakuvad mainekad mänguarendajad, tõstab see ka kasiino mainet.
 • See peaks pakkuma mitmeid maksevõimalusi. See annab mängijatele paindlikud võimalused sisse- ja väljamaksete tegemiseks. Piisavaks võib pidada head valikut peamistest deebetkaartidest, e-rahakottidest ja ka pangaülekannetest.
 • Sellel peaks olematõhus klienditugi ja tugev turvasüsteem. Klienditoega peaks saama ühendust võtta erinevate kanalite kaudu. Samuti peaksid nad olema tõhusad ja kiired lahendama kõige tavalisemaid probleeme, millega online kasiinos mängijad kokku puutuvad. Turvasüsteemide osas peaksid nad kõigi andmete ja tehingute turvaliseks hoiustamiseks kasutama vastavat tehnoloogiat.

Olulised tähelepanekud 1-euroste sissemaksetega kasiinode kohta

Ükskõik kui suurepärased 1 € sissemaksega kasiinod võivad näida, peaks nende kohta teadma paari põhitõde.

 • Ühe euro suurune minimaalne sissemakse ei taga kohe boonust ega tasuta spinne. On väga väike tõenäosus, et sulle antakse 1-eurose sissemaksega ka boonust või tasuta spinne, seega ära kruvi oma lootusi liialt üles.
 • Minimaalsest sissemaksest ei pruugi piisata mitme erineva mängu proovimiseks. Võid olla limiteeritud madala panusega mängude mängimisega ja kui veab, võid võita piisavalt, et kvalifitseeruda suuremate panustega mängudele.
 • Tavaliselt teevad mängijad täiendava sissemakse, et nad saaksid rohkemaid mänge mängida. Kui plaanid seda teha, kontrolli kindlasti üle, millise minimaalse sissemaksega on sul õigus saada ka boonust või tasuta spinne.
 • Väga madal sissemakse nõue kehtib enamasti ainult kõige esimesele sissemaksele. Kui soovid teha täiendavaid sissemakseid, võidakse nõuda suuremas summas sissemakse tegemist.
 • Teatud makseviisidega võivad kaasneda tehingutasud. Tavaliselt on tasuta tehingu töötlemise miinimumsumma suurem kui 1.
 • Kasiinodesse saab sissemakseid teha ka

Kasiino madala minimaalse sissemakse nõudest

Tegelikkus on see, et kasiinod, mis pakuvad 1-eurost minimaalset sissemakset, on tegelikult üsna harv nähtus. Tõenäoliselt pakuvad seda vähem populaarsemad kasiinod. Kuid vahest harva võib juhtuda, et sellist minimaalset sissemakset pakub ka mõni populaarne kasiino (nagu eelpool mainitud) ja enamasti ei kehti sellised pakkumised kaua.

Seega kui leiad kasiino, mis sulle meeldib ja mis võimaldab teha väga väikese sissemakse, siis võiksid selle kindlasti ära kasutada. Loo endale konto ja vaata, mida sellel kasiinol pakkuda on. Kuna riskid ainult väga väikese summaga, ei tunne liiga suurt pinget, et peaksid kõik mängud võitma. See on suurepärane võimalus proovida erinevaid mänge ja uusi kasiinosid. Isegi kui kaotad algse sissemakse summa, siis pole see niivõrd märgilise tähendusega.

1-eurose sissemaksega kasiinode piirangud

Niivõrd hea pakkumisega peaks olema ettevaatlik. Enamasti kaasneb nendega ka mingi konks. 1 euro suurune minimaalne sissemakse võib küll tunduda ahvatlev, kuid enamasti on need üsna piiravad. Piiratud võivad olla kolm tegurit:

 • Mängude valik. Kui sa ei tee täiendavaid sissemakseid, ammendub kontol olev summa üsna kiiresti. Sul on võimalik mängida ainult neid mänge, kus saab teha väikseid panuseid. Isegi kui võidad, siis sinu tehtud minimaalsed panused limiteerivad ka võidusummasid.
 • Kahjuks ei pruugi olla saadaval kõik makseviisid, eriti just deebetkaardid ja pangaülekanded. Kui soovid neid ikkagi kasutada, siis võidakse sult küsida suuri tehingutasusid. Parim võimalus väikeste sissemaksete tegemiseks on e-rahakotid.
 • Boonus ja tasuta spinnid. Samuti ei tasu minimaalsete sissemaksete puhul loota boonuseid ja tasuta spinne. Tavaliselt nõuab nende saamine suuremaid sissemakseid.

Sisse- ja väljamaksed

Sisse- ja väljamaksete tehingutel on tavaliselt miinimumnõuded. On üsna haruldane, et nad aktsepteerivad 1-eurost sissemakset ilma täiendavate tasudeta. Nagu mainitud, piirdub sinu valik enamasti e-rahakottidega.

Võid valida järgmiste e-rahakottide vahel:

 • PayPal
 • Neteller
 • Skrill
 • POLi
 • EcoPayz
 • Click2Pay
 • InstaDebit
 • …ja muud

Nimekiri sõltub online kasiinost, kuhu soovid sissemakset teha. Enne jätkamist kontrolli kindlasti nende makseviise ja -võimalusi.

Comments are closed.