20-eurose minimaalse sissemaksega kasiinod Eestis

Online kasiinos mängimiseks pole alati vaja sissemakset teha. Mõned online kasiinod võimaldavad tasuta mängida, kuid see on hea ainult neile, kes soovivad proovida uut kasiinot või uusi mänge.

Kui tahad päris raha võita, pead kõigepealt tegema sissemakse. Kõik online kasiinod on varustatud „kassa” või „rahakotiga”, mis võimaldab mängijatel teha sisse- või väljamakseid. Enamik mängijaid keskendub väljamaksetele. Nad tahavad olla kindlad, et neil ei teki probleeme oma võitude välja maksmisel. Aga arukas oleks arvestada ka minimaalse sissemakse nõudeid.

Selles artiklis keskendutakse 20-eurose sissemaksega kasiinodele ja sellele, kuidas see sinu mängukogemust mõjutab.

20 € sissemaksega kasiinod

Online kasiinodel on erinevad sissemaksete tegemise tingimused. Mõnes kasiinos peab hoiustama 20 eurot (või sarnases vääringus muud valuutat), teistes jällegi on minimaalse sissemakse summa veelgi väiksem. Samuti on kasiinosid, kus sissemakse nõuet ei ole.

Kui online kasiinol on vähemalt 20 euro suurune minimaalse sissemakse nõue, siis ei saa teha sellest summast väiksemat sissemakset. Tasub tähele panna, et tegu on ainult esialgse sissemaksega ning enamasti on hiljem võimalik sisse maksta mistahes summa.

Hea asi selle summaga on see, et leidub palju online kasiinosid, mis aktsepteerivad esialgse sissemaksena 20 €. Kui see on sinu eelarve, siis on sul vedanud! Sinu valikud pole piiratud. Ilmselt võib öelda, et enamik kasiinosid aktsepteerivad seda summat.

Enamiku online kasiinode suurimaks minimaalseks sissemakseks on 20. Ka minimaalselt 10, 5 või 1, euro suuruse sissemaksega kasiinod aktsepteerivad ilma probleemita 20-euroseid makseid.

20-eurose sissemaksega kasiinodest

Kui otsid minimaalselt 20-eurose sissemaksega kasiinosid, peaksid teadma, milliseid omadusi otsida. Ei tohiks ainult vaadata sissemaksete miinimumnõuet ja seejärel pidada neid kasiinosid kohe parimaks valikuks. On nii palju muid omadusi, mis muudavad online kasiino heaks.

Siin on erinevad funktsioonid, mida peaksid kontrollima:

 • Litsentsid ja sertifikaadid. Online kasiino peaks ennekõike olema seaduslik. Selles saad veenduda, kui operaator on litsentsitud ja reguleeritud Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni, Malta hasartmänguameti jms sarnaste ametite poolt.
 • Mänguvalik. Kuigi online kasiinos võitmine on suurepärane, soovid seda tehes ka lõbutseda. Sellepärast ongi vaja vaadata mängude valikuid. Kasiinol peaksid olema valikus sinu lemmikud mängud. Online kasiino peaks koostööd tegema kõige suuremate paremate tarkvaraarendajatega.
 • Võitmisest ei ole suurt kasu, kui ei saa seda välja võtta. Seega veendu, et kasiino võimaldab teha nii sisse- kui ka väljamakseid sinu poolt eelistatud makseviisi kaudu.
 • Alati on võimalus, et mängude või finantstehingutega tekib probleeme. Sa tahad, et kasiino pakuks sulle kiireid ja tõhusaid vastuseid. Lisaks sellele peaks neil klienditoega ühenduse võtmiseks olema mitu erinevat võimalust.
 • Turvalisus ja aus mäng. Viimase asjana on väga oluline ka kasiino turvalisus. Sa tahad, et kasiinol oleks kõige keerukamad turvameetmed. Samuti on oluline õiglane mäng. Nad peaksid olema regulaarselt auditeeritavad, et tagada juhuslikkus ja õiglane mäng.

20-eurose sissemaksega kasiinodes mängimise eelised

Minimaalsete sissemaksetega kasiinode valimine toob mitmeid kasutegureid. Tegelikult peavad mõned seda strateegiliseks käiguks, millest saavad aru vaid asjatundlikud mängurid. Miks siis ikkagi on kasulik jääda minimaalse sissemakse juurde?

 • See ei kurna sinu rahakotti. Esiteks, vaevalt suudab 20 eurot sind pankrotti ajada. See on ohutu summa, mille võid kaotada ilma oma kuueelarvet kahjustamata.
 • Sissemaksete üle on lihtsam järge pidada. Kuigi võid riskida selle summa kaotamisega, ei ole see piisavalt väike, et seda ignoreeriksid. Märkad selle summa kaotamist ja jälgid tähelepanelikumalt sissemakstavaid summasid.
 • See on piisav summa, et proovida erinevaid mänge. 20-eurosest sissemaksust piisab paari erineva mängu proovimiseks. Kui võidad, ei pea mõnda aega täiendavat sissemakset tegema. Kui oskad oma raha õigesti panustada, siis jätkub sellest probleemideta tükiks ajaks.
 • See pakub rohkem maksevõimalusi. 20 on suurim minimaalne sissemakse ja seda on võimalik teha enamike makseviisidega. Eelistatud makseviisi leidmine ei ole raske.

Populaarsed kasiinod 20-eurose minimaalse sissemaksega

Paljud populaarsed online kasiinod on seadnud oma sissemaksete miinimumnõudeks 20 eurot. Enamik neist on antud valdkonnas tegutsenud pikka aega ja neil on hea maine parima mängukogemuse pakkumisel.

Madala sissemaksega kasiinodest

Madala sissemaksega kasiinod ahvatlevad veebis mängijaid, sest nad ei vaja mängimise alustamiseks suurt summat. Sul võib olla vähem kui 20 eurot ja sellega on sul endiselt võimalik oma lemmikuid online kasiinomänge mängida. Lisaks sellele ei pea sa muretsema selle summa kaotamise pärast. See ei pane su rahakotile eriti suurt põntsu.

See lisab vähem stressi sinu mängukogemusse. Võitmisel on vähem survet, sest tead, et võid raha kaotada. Muidugi, see on vastuolus põhjusega, miks üldse online kasiinos mängida. Sa võid küll püüda võita, aga selle mõtteviisiga naudid mängu palju rohkem ja see teeb ka kogu kogemuse positiivsemaks.

Muude sissemaksetega kasiinod

Kui sa ei soovi teha 20-eurost sissemakset, siis pole hullu. On ka teisi madalate sissemaksetega võimalusi.

 • 10-eurone minimaalne sissemakse. On olemas online kasiinosid, mille minimaalne sissemakse on 10 eurot või samaväärne summa teistes valuutades. See on ilmselt kõige populaarsem valik, mis annab teile terve rea erinevaid online kasiinosid, mille seast valida. Lisaks sellele peaks sellest summast piisama ka mitme erineva mängu mängimiseks.
 • 5-eurone minimaalne sissemakse. See on ilmselt pisut odavam valik. Siinkohal pead loobuma aga mõnest boonusest ja tasuta spinnidest, mida tavaliselt esialgsete sissemaksetega pakutakse. On suurem võimalus, et teed täiendavaid sissemakseid varem kui mõne teise madala sissemakse puhul.
 • 1-eurone minimaalne sissemakse. See on madalaim saadaval olev sissemakse võimalus – muidugi on olemas ka ilma sissemaksuta kasiinod. Kui otsustad selle kasuks, siis veendu, et sellega kaasneb ka suur boonus ja tasuta spinnide pakkumine. Vastasel juhul ei pruugi sul olla võimalik päris raha peale mängida, kuna sul ei ole selleks piisavalt vahendeid.

Sissemaksed ja väljamaksed

Sisse- ja väljamaksevõimalused on olulised punktid, mida madala sissemaksetega kasiinode puhul arvesse võtta – näiteks nende kasiinode puhul, mille minimaalseks sissemakseks on 20 eurot. Mõnikord on makseviisidel ka oma miinimumnõuded, et tehing oleks tasuta ning nendest väiksemate summade puhul võidakse küsida tehingutasu.

Oluline on meeles pidada, et kõik sissemakse võimalused pole saadaval väljamaksete tegemiseks. Samuti on maksevõimalusi, mis on saadaval ainult teatud riikides. Veendu, et kontrolliksid oma online kasiino maksevõimalusi, et teaksid uutest sisse- või väljamaksete tegemise võimalustest.

Läbimängunõuded 20-eurose sissemaksega kasiinode puhul

Enamik online kasiinosid pakuvad boonuseid ja tasuta spinne, et julgustada mängijaid sissemakseid tegema. Kuna sissemaksete miinimumnõue on 20 eurot, on suur tõenäosus, et saad maksimaalse boonuse või tasuta spinne.

Muidugi pole boonuse ja tasuta spinnidega midagi peale hakata, kui võite on keeruline välja võtta. Seetõttu pead veenduma, et mõistad nende tasuta pakkumistega kaasnevaid läbimängunõudeid.

Siin on mõned boonuste ja tasuta spinnidega seonduvad meeldetuletused ja tähelepanekud.

 • Need nõuded on tavaliselt seotud boonusega. Näiteks kui läbimängunõue on 20-kordne ja sulle anti 10 eurot, tähendab see, et peaksid seda kasutama vähemalt 200 euro väärtuses panuste tegemiseks. Pärast seda saadud võidud saab välja maksta.
 • Pane tähele panustamispiiranguid. Mõnes automaadimängus on panustamislimiit, mis võib sinu boonust kompromiteerida.
 • Tasuta spinnidel on enamasti aegumiskuupäevad. Ja kui tasuta keerutusi on palju, antakse need sulle osade kaupa.
 • Loe tingimusi. Enamasti varieeruvad need sõltuvalt online kasiinost. Pane tähele, et igal mängul on samuti konkreetsed reeglid.
 • On mänge, millel on suurem läbimängunõue. Neid rakendatakse tavaliselt lauamängude puhul.

Tähelepanekud 20-eurose minimaalse sissemaksega kasiinodes mängimiseks

Kõigis madala sissemakse tasemega kasiinodes mängides peaksid olema ettevaatlik. Siin on mõned olulised tähelepanekud, mis maksimeerivad seda tüüpi kasiinodes mängimise eeliseid.

 • Enne sissemakse tegemist proovi tasuta versiooni. Kasuta seda ka väikeste sissemaksete korral, kuna peaksid kasutama kasiinot, mis pakub sulle meelepärast mängukogemust.
 • Peale sissemakse tegemist kasuta saadavat ligipääsu täiel rinnal ära. Uuri oma konto funktsioone ja linke. Samuti peaksid proovima kliendituge. Enne täiendava sissemakse tegemist veendu, et see on online kasiino, kus soovid mängida.
 • Kaalu hoolikalt kasutatavat makseviisi. Mõne makseviisi korral võib sissemakse olla liiga väike ja sellega võivad kaasneda lisatasud.
 • Taotle oma boonust, kuid arvesta ka tingimustega. Tavaliselt need aeg-ajalt muutuvad, seega on parim, kui aktiveerid oma e-posti teavitused. Kaks olulist omadust, mida peaksid kontrollima, on klienditugi ja turvasüsteemid.
Kasiino klienditugi

Klienditoe osas peaksid uurima kolme asja: juurdepääsetavus, kiirus ja kvaliteet.

Juurdepääsetavus tähendab, et online kasiino pakub erinevaid võimalusi klienditoega ühenduse võtmiseks. See hõlmab e-posti, telefoni ja live chat tuge.

Kiirus viitab sellele, kui kiiresti klienditoe meeskond päringutele vastab. See hõlmab ka seda, kui kiiresti suudavad nad reageerida ja lahendada neile esitatud probleemi.

Kvaliteet viitab efektiivsusele, kuidas nad teie probleemi lahendamise osas tegutsevad. Kas nad pöörduvad sinu juurde kohe tagasi? Kas nad on tähelepanelikud? Kas neil on kohe vastused olemas või jooksutatakse teid ringi?

Need on olulised tegurid, mis mõjutavad sinu üldist mängukogemust.

Turvalisus ja õiglane mäng

Kuna online kasiinod on digitaalsed, on vaja oma isiku- ja finantsandmeid kaitsta. See tähendab, et online kasiinol peaksid olema tipptasemel turvasüsteemid, sealhulgas peaks see kasutama SSL-krüptimistehnoloogiat ja tulemüüre.

Samuti peaksid uurima õiglase mängu kohta. Nagu ka eelpool mainitud, online kasiinol peaks olema regulaarne auditeerimiskava, mida peaks läbi viima kolmas osapool. See tagab, et kasutatakse juhuslike arvude generaatorit ja selle, et kasiino tagab alati õiglase mängutingimused.

Comments are closed.