5 € minimaalse sissemaksega kasiinod Eestis

Kas tahaksid mängida madala minimaalse sissemaksega kasiinodes? Loomulikult tahaksid! Mõttel, et saaksid mängida online kasiinos ilma, et peaksid tegema suuri sissemakseid, on ju jumet. Seetõttu on 5-eurose sissemakse kasiino suurepärane võimalus erinevate online mängude nautimiseks.

Aga mida see täpselt tähendab? Kas tõesti on võimalik mängida ja võita auhindu isegi väikese sissemaksega?

5-eurose sissemaksega kasiinod

5 € sissemaksega kasiinod võimaldavad mängida päris raha peale ka siis, kui sinu kontol olev summa on üsna väike. Enamiku kasiinode puhul on populaarseks minimaalseks sissemakseks 10 või 20 eurot, kuid mõnikord pakuvad kasiinod ka väiksemaid sissemakseid, mis võivad olla kõigest 5 eurot. Mõnikord otsustavad kõrgema minimaalse sissemaksega online kasiinod sissemakse nõuet 5-le langetada.

Mida siis madala sissemaksega kasiinodes mängimine ikkagi endast kujutab?

See tähendab, et pead sisse maksma ainult selle summa ja saad õiguse mängida päris raha peale. Iga võidetava summa saab rahas välja maksta. Loomulikult pead läbima ka tõendamisprotsessi ning järgima kasiino tingimusi ja eeskirju. Kui kõik on korras, saad oma võidud välja maksta.

5-euroste sissemaksetega kasiinodest

5-eurose minimaalse sissemaksega kasiinosid ei pruugi olla nii palju, kui teiste madalate sissemaksetega kasiinosid, kuid sellegipoolest peaksid teadma, kuidas nende vahel valida. See tähendab, et peaksid teadma, mida otsida. Siin on olulised tähelepanekud, mida peaksid enne 5-eurose sissemakse tegemist kontrollima.

 • Mängud. Loomulikult võiks online kasiinol olla olemas sinu lemmikmängud. Enamik mänge kuvatakse kohe avalehel. Need on jaotatud kategooriatesse, seega peaks mängude otsimine olema suhteliselt lihtne.
 • Maksevõimalused. Tähelepanu peaks pöörama paindlikkusele, kiirusele ja mugavusele. Tahad, et online kasiino pakuks oma raha sisse- ja väljamakseteks erinevaid võimalusi. See muudab kõik palju mugavamaks. Samuti peaks raha väljamaksmine olema kiire ja tõhus.
 • Klienditugi. Veebikasiinod pakuvad mitmeid võimalusi klienditoega ühenduse võtmiseks. Kõige populaarsem variant on live chat, kuid on ka muid võimalusi klienditoega kontakteerumiseks, näiteks telefoni ja e-posti teel. Samuti on hea, kui nende veebisaidil on olemas põhjalik KKK-jaotis.
 • Turvalisus. See on ilmselt üks olulisemaid omadusi, mida peaksid lähemalt uurima. Selles on nii palju aspekte. Esiteks litsents ja sertifikaat – online kasiino peab olema litsentsitud selliste asutuste poolt nagu Malta hasartmänguamet või Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon. Sait peaks kasutama ka SSL-krüptimistehnoloogiat, mis turvab kõiki andmeid ja finantstehinguid. Samuti on kohustuslik tulemüüri olemasolu. Viimase asjana peaks sait olema läbipaistev ausa mängu, kolmanda osapoole auditeerimise, juhuslike numbrigeneraatorite jms osas.

5-eurose minimaalse sissemaksega kasiinode tarkvara

Mis puutub mängukogemusse, siis on 5-eurose sissemaksega kasiinodes olemas kõik, mida vajad. Nende kasutatav tarkvara on samasugune nagu teiste kasiinode puhul. Samad mänguarendajad pakuvad klassikalisi mänguautomaate, lauamänge, live kasiinot ja isegi muid mänge nagu bingo, kraapimiskaardid, spordiennustused jne.

Kui soovid tundide viisi meelelahutuslikku mängimist, siis ei valmista need online kasiinod pettumust. Neid online kasiinosid toetavad tarkvaraarendajad pakuvad kvaliteetseid mänge visuaalselt atraktiivse graafika ning huvitavate seiklusmängude ja teemadega.

Seetõttu on mängijatel oluline leida kasiinod, mida toetavad parimad mänguarendajad ja mis näitab, et nad mõistavad oma mängijate vajadusi. See ei tähenda ainult põnevaid mänge, vaid ka kasutajasõbraliku liidesetoe ja mugavate mängude klassifikatsiooni pakkumist.

Miks mängida 5-eurose minimaalse sissemaksega kasiinos

5-eurose minimaalse sissemaksega kasiinodes mängimisel on palju eeliseid.

 • Saad hakata mängima isegi siis, kui sul on vähe raha. Enamikul meist on taskus või rahakotis vähemalt 5 eurot. Juhul, kui peaksid selle mängides kaotama, siis ei ole see selline summa, mis sinu eelarve ohtu seaks.
 • Võid panustada ilma hirmuta. Nagu eelnevalt mainitud, ei ohusta 5 euro kaotamine sinu finantsseisu. See annab sulle enesekindlust päris raha peale mängimiseks. Ja kui võidad, on võimalus, et teenid selle 5 euroga tagasi veelgi rohkem raha.
 • Saad proovida erinevaid mänge. Selle summa olemasolu sinu kontol võimaldab proovida mitmeid erinevaid mänge. Vähemalt piisab sellest paariks mänguks, kui teed ainult miinimumpanuseid.

Läbimängunõuded 5-eurose sissemaksega kasiinodes

Tõsi, 5-eurone sissemaksega ei kaasne just eriti suurt boonust või tasuta spinne, kuid on kasiinosid, mis pakuvad madalale sissemaksele boonust ja seda tavaliselt ainult piiratud aja jooksul. Pärast esimest sissemakset pead enamasti tegema täiendavaid sissemakseid.

Vedamise korral saad ka tervitusboonuse, kuid kindlasti peaksid tähelepanu pöörama läbimängunõuetele. See viitab väärtusele, mille ulatuses pead panuseid tegema, et saaksid oma võite välja maksta. Pane tähele, et see on mõeldud ainult võitudele, mille oled saanud boonusraha panustamise kaudu.

Peale läbimängunõuete on oluline tutvuda ka kasiino tingimuste ja eeskirjadega. See varieerub sõltuvalt saadud boonuse või tasuta spinnide tüübist. Enamasti antakse tasuta spinne välja osade kaupa ja need on piiratud kehtivusajaga. Kohati võivad boonused olla piiratud ainult konkreetsete mängude mängimiseks. Seega tutvu alati tingimustega, et teaksid, kuidas tasuta spinne või boonuseid maksimaalselt ära kasutada.

Teiste madala sissemaksega kasiinodest

Madala sissemaksega kasiinod on tõhusad uute mängijate ligimeelitamisel. Seetõttu leiad palju variante, mille vahel valida. Nende puhul on suurepäraseks asjaoluks see, et online kasiinos on võimalik mängida kõigest paari euro eest. Ja sellega saab mängida päris raha peale!

Kui mängid madala sissemaksega kasiinodes, ei riski sa suurte summadega. Sa ei pea olema oma rahaga liialt ettevaatlik, sest võid endale lubada kogu summa mängupanekut. Isegi kui sul ei õnnestu raha tagasi võita, ei tekita see rahaasjades just eriti suurt tühimikku. Samuti ei tekita see võlgu. Selle asemel saad nautida tundide kaupa mängimist.

Kasiinode madalad sissemaksed

Siin on erinevad madala sissemakse võimalused, mida võid kasiinodes kohata.

 • 20-eurone minimaalne sissemakse. See on suurim summa, mis liigitub veel kasiinode madalate sissemaksete hulka. See pole küll enam teab mis väike raha, kuid siiski peetakse seda üsna madala väärtusega summaks. Ja kuna sul on panustamiseks 20 eurot, siis saad nautida rohkem mänge ja teha suuremaid panuseid. Suuremate võitude võimalus on suurem. Lisaks sellele on ka suurem võimalus saada boonuseid ja tasuta spinne.
 • 10-eurone minimaalne sissemakse. Järgmise väärtusega on 10-eurose minimaalse sissemakse tegemine. See võimaldab sul ikkagi saada boonust ja tasuta spinne, kuid kui boonuse summa vastab sinu tehtud sissemaksele, siis saad lihtsalt vähem raha. Kui kavatsed teha ainult väikseid panuseid, siis see on täiesti sobiv.
 • 1-eurone minimaalne sissemakse. See on ainuke valik, mis on 5-eurosest sissemaksest väiksem. Sellega ei pruugi olla võimalik saada boonuseid, kuid sellegipoolest on sul võimalik mängida päris raha peale. Pead lihtsalt panustamisel ettevaatlik olema ja läbi mõtlema, kuidas seda panustada. Vali mängud, mis võimaldavad panustada väiksemaid summasid.

On ka kasiinosid, mis annavad boonuseid ja tasuta spinne kõigest registreerumise eest. Need on ilma sissemakseta kasiinod. Tutvu kindlasti tingimuste ja eeskirjadega. Enamasti nõuavad need võitude väljamaksmiseks siiski sissemakse tegemist.

Madala minimaalse sissemaksega kasiinode maksevõimalused

Nüüd, kui tead rohkem madala sissemaksega kasiinodest, siis võid ilmselt mõelda, et kuidas sissemakseid teha.

Tõsiasi on see, et osadel makseviisidel võib olla minimaalse sissemakse nõue. Need makseviisid võivad lubada ka väiksemate summadega tehinguid, kuid sellisel juhul võidakse nende pealt küsida tehingutasu. Seega veendu enne tehingut, et oled tutvunud konkreetse makseviisi nõuetega. Sel moel tead, kas pead minimaalsetest sissemaksust väiksema summa korral täiendavaid tasusid maksma.

Siin on mõned populaarsemad makseviisid.

MAKSEVIISIDÜKSIKASJAD
Krediit- ja deebetkaardid (nt VISA, MasterCard jne)Need pakuvad tavaliselt tasuta sissemakseid, kuid enamasti on nende limiit 10 eurot. Seega kui teete 5 € sissemakse, võidakse teilt küsida tehingutasu.
E-rahakotid (nt Skrill, Neteller jne)Õnneks ei võta need valikud enamasti tasu. Mõne e-rahakoti kaudu sissemakse tegemine võib aga kaotada saidi pakutava boonuse ja tasuta spinnid.
Ettemaksukaardid (nt Paysafecard jne)Seda saab kasutada madala sissemaksega kasiinode puhul, kuna nende nimiväärtus on 10. Selle abil saad teha 5 € sissemakseid. Ainus puudus on see, et seda ei saa kasutada väljamaksete tegemiseks. Selleks peate valima mõne muu meetodi.
Välkmaksed ja mobiilimaksed Nendega saab teha sissemakseid ilma tehingutasudeta, kuid nagu ettemaksukaartide puhul, ei saa ka neid kasutada väljamakseteks.

Pakutavate valikute hulgas tundub PayPal olevat parim valik. Vähemalt konkreetselt 5-eurose sissemaksega online kasiinode puhul. Paljud online kasiinod lubavad seda makseviisi kasutada.

Pane tähele, et makseviisid võivad vastavalt sinu asukohariigile erineda. Samuti ei tähenda madal minimaalne sissemakse tingimata seda, et samad piirmäär kehtib ka väljamaksetele.

Nõuanded 5-eurose sissemaksega kasiinodes mängimiseks

Kui mängid 5-euroste sissemaksetega kasiinodes, pead kindlasti kontrollima ka kliendituge ja turvameetmeid. Kui need kaks ei tööta tõhusalt, siis võib see mängukogemust kahjustada. Pole tähtis, kas mänguvalikud on head ning kas jagatakse boonust ja tasuta spinne. Suurepärase klienditoe ja turvasüsteemide puudumine võivad sinu mängud ja võidud ohtu seada.

Tõhus klienditugi

Tõhus klienditugi aitab lahendada mitmesuguseid tehnilisi ja mittetehnilisi probleeme. Peaksid veenduma, et online kasiinol on nende klienditoega ühenduse võtmiseks mitu võimalust. Lisaks sellele peaks esindaja suutma sinu küsimustele kiiresti ja tõhusalt vastuse anda.

Ideaalseks klienditoeks peaks online kasiinol olema järgmised asjad:

 • 24/7 live chat tugi. Ikoon peaks olema saadaval igal online kasiino lehel.
 • See ei tohiks olla saadaval ainult ühes riigis.
 • E-posti tugi. Kõigil online kasiinodel on see võimalus olemas, kuid peaksid kontrollima, kas nad vastavad sulle koheselt. Hea e-posti tugi peaks andma päringule tagasisidet kõigest paari tunni jooksul.
 • KKK leht. Sellel peaks olema põhjalik loetelu teabest, mis annab vastused mängijate kõige enamlevinumatele küsimustele.
Tugevad turvameetmed

Veebikasiinodes salvestatud teavet võidakse soovida kurjasti ära kasutada. Peaksid kontrollima, kas online kasiinos on kasutusel tipptasemel SSL-krüptimistehnoloogia. Samuti peaks sait olema tulemüüride kasutamise suhtes läbipaistev. Mõlemad eelnimetatud tagavad, et salvestatud ja edastatud isiku- ja finantsandmed on alati turvatud.

Peale selle peab kasiino tagama ka ausa mängu. Peaksid veenduma, et online kasiinot auditeerib regulaarselt kolmanda osapoole ettevõte. Samuti peaks see kasutama ka juhuslike arvude generaatorit, et vältida pettusi ja sohki.

Tähelepanekud 5-eurose minimaalse sissemaksega kasiinodes mängimisel

5-eurose sissemaksega online kasiinodes on sama meelelahutuslik kui mõnes teises kasiinos, kuid peaksid kindlasti endale selgeks tegema, mida kasiino selle eest pakub ja mida mitte.

Näiteks piirab madal sissemakse tõenäoliselt boonust ja tasuta spinne, mida saaksid mängides kasutada. Lisaks sellele on võimalik, et sellega kaasnevad ka suured läbimängunõuded. Enne mängimist loe kindlasti hoolikalt tingimusi.

Mida väiksem sissemakse, seda vähem mänge võib olla võimalik mängida. Kindlasti ei saa mängida kõrge panusega mänge. Pead piirduma madala panusega mängudega – enamasti on nendeks mänguautomaadid. Kui see ei valmista sulle probleeme, siis võiksid vabalt proovida neid madalate sissemaksetega kasiinosid.

Comments are closed.