Bitcoini kasiinod Eestis

Bitcoini kasiinod Eestis

Bitcoini kasutamine online kasiinodes on muutumas üha populaarsemaks. Krüptovaluuta kasvava populaarsusega oli vaid aja küsimus, kui Bitcoin, Litecoin ja Ethereum leiavad tee ka online kasiinodesse. Lõppude lõpuks tundub digivaluuta olevat täiuslik maksevõimalus online hasartmängudeks – see on juba digitaalsel kujul. Samuti sellel on reaalne väärtus – täpselt nagu traditsioonilistel valuutadel.

Seega ärge kartke, et te ei saa seda reaalseks rahaks muuta. Sarnaselt mistahes välisvaluutale on Bitcoinil reaalne väärtus, mis tõuseb või langeb. Kui mõistate kõikide tehingute toimimist, saate Bitcoini väärtust veelgi kasvatada, et sellel oleks reaalse raha vastu vahetades suurem väärtus, kui sissemakse tegemisel.

Lisaks sellele on krüptoraha ka ülimalt turvaline ning just seetõttu on selle makseviisi populaarsus online mängijate seas üha enam kasvamas.

Enne veel, kui nendega liitute, võiksite ennast Bitcoini kui krüptorahaga rohkem kurssi viia, et seda paremini mõista ning teha teadlikum otsus selle kohta, kas see makseviis on teile sobilik või mitte.

Mis on Bitcoin?

Alustame algusest ning teeme kõigepealt selgeks, mis Bitcoin üldse on. Bitcoini (tuntakse ka BTC lühendi all) võib pidada rahatehingute tuleviku kõige silmapaistavamaks näiteks. Selle eest tuleb tänada Satoshi Nakamotot – see on varjunimi, mida kasutab Bitcoini loonud anonüümne isik või isikute rühm.

Kuidas Bitcoin töötab?

Kuidas Bitcoin töötab?

Bitcoin kasutab plokiahela tehnoloogiat. Põhimõtteliselt on plokiahel selline andmebaas, mis suudab salvestada krüpteeritud andmeid. Need andmed salvestatakse plokkidena. Kui plokk on andmetega täidetud, suletakse see ning sellele aheldatakse uus plokk, mida hakatakse seejärel andmetega täitma. Plokid aheldatakse üksteise külge kronoloogilises järjekorras ning sellest tuleneb ka plokiahela nimetus.

See on täienisti avatud andmebaas, millele on igaühel ligipääs, kuid selles olevat teavet ei ole võimalik muuta. Tänu sellele on andmed salvestatud ohutult ja turvaliselt. Kuna andmebaasi ei talletata üheski tsentraalses asukohas, ei ole see häkkerite suhtes haavatav. See tähendab, et andmete edastamine, sealhulgas ka krüptovaluuta nagu Bitcoin, on väga turvaline.

Tänu sellele ongi Bitcoin online mängijate jaoks ideaalne valik.

Kuidas teha Bitcoiniga sissemakseid ja teisi tehinguid?

Tegelikult käib kõik täpselt nii nagu traditsiooniilise valuutaga. Bitcoini makset on võimalik kasutada internetis kaupade ja teenuste eest tasumisel. Tänapäeval aktsepteerivad Bitcoini makseid juba paljud online ettevõtted, sealhulgas ka mitmed veebikasiinod.

Bitcoini on võimalik ka müüa või osta, seega saate sellega kaubelda. Nii nagu iga teise valuuta puhul, on ka selle väärtus muutuv – sõltuvalt sellest, kuidas seda kasutatakse.

Kuna krüptovaluuuta on detsentraliseeritud, ei ole see seotud ühegi panga, korporatsiooni ega riigiga. Tavaliselt kasutatakse seda partnertehinguteks.

Kuidas bitcoine osta?

Lihtsaim viis Bitcoinide omandamiseks on soetada neid online kauplejatelt. Nende ostmiseks võite kasutada mistahes muud valuutat. Samuti saate Bitcoine vahetada kaupade ja teenuste vastu.

Bitcoine on võimalik läbi plokiahela tehnoloogia ka nii-öelda kaevandada. Kaevandamiseks nimetatakse uute Bitcoinide avastamist. Mõelge sellest kui haruldaste mineraalide, näiteks kulla kaevandamisest. Tegelikkuses kaevandatakse seda läbi selle krüptovaluuta tehtud tehinguid tõestades.

Seaduslikud Bitcoini kasiinod

Nüüd kui teil on pisut parem arusaam selle konkreetse krüptoraha kohta, on aeg uurida lähemalt Bitcoini kasiinosid.

Esiteks tasub teada, et Bitcoini kasutavad kasiinod on Eestis täiesti seaduslikud. Üleüldiselt on krüptoraha (ka teiste krüptovaluutade, mitte ainult Bitcoini) kasutamine seaduslikult lubatud. Kui soetatavad kaubad või teenused on seaduslikud, võite vabalt kasutada nende eest maksmiseks Bitcoini või mistahes muud krütovaluutat.

Kuna Bitcoin on seaduslik, siis käsitletakse seda nagu mistahes muud valuutat. Näiteks, kui teenite sellelt tulu, kuulub see maksustamisele. Online kasiino mängijad ei pea aga hasartmängude saitidel selle pärast muretsema, sest Eesti kodanikele on online kasiino võidud maksuvabad.

Aga pidage meeles, et kui teenite tulu krüptovaluuta väärtuse kasvamisest, kuulub see maksustamisele. Seega peaksite suutma neil aspektidel vahet teha ning probleemide vältimiseks teenitud tulu deklareerima.

Parimate Bitcoini kasiinode leidmine

Kui soovite kasiinomängude mängimiseks kasutada Bitcoini, peate otsima krüptoraha kasutavaid kasiinosaite, sest kõik kasiinod ei pruugi krüptovaluutat veel aktsepteerida. Enam ei tohiks olla kaugel ka see aeg, kui kõik kasiinod selle oma maksevõimaluste hulka lisavad.

Kuidas siis ikkagi leida mängimiseks parim Bitcoini kasiino? Samade kriteeriumite põhjal, nagu valiksite mistahes teist kasiinot.

Mängude valik

Esimeseks kriteeriumiks on alati mängude valik. Ennekõike mängite online kasiinos ju mängude pärast. Seega veenduge, et online kasiino pakuks laia valikut erinevaid mänge. Siinkohal tuleks vaadata tavalistest slottidest kaugemale. Näiteks vaadake, milliseid võimalusi pakub kasiino progresseeruvate jackpoti mängudele, video pokkerile, live-kasiinole ning lauamängudele, nagu näiteks blackjack ja rulett. Samuti peaks kasiinosait iga teatud aja tagant tutvustama oma mängijatele uusi mänge.

Kasiino boonused

Teise asjana peaksite vaatama kasiino pakutavaid boonuseid ja tasuta spinne. On üsna haruldane, et online kasiinod pakuvad tervitusboonust konkreetselt Bitcoiniga tehtud sissemaksetele. Mõningad kasiinod seda küll võimaldavad, aga ärge laske sellel ennast heidutada, kui kasiino, mida vaatate, sellist võimalust ei paku. Juhul kui Bitcoini ei ole eraldi mainitud, siis enamasti kuulub see boonuste saamiseks kvalifitseeruvate makseviiside alla – seda muidugi vaid juhul, kui täidate kõik teised kriteeriumid. Veenduge, et online kasiinol oleks ka teisi pakkumisi, näiteks raha tagasimaksmise preemiad või ilma sissemakseta boonusepaketid. See ei tohiks olla mõeldud ainult uutele mängijatele, ka lojaalsed mängijad peaksid saama tasuta asju ja teisi auhindu nautida.

Makseviisid

Mis puudutab makseviise, siis online kasiino peaks aktsepteerima laia valikut erinevaid makseid. Ilmselt eelistate Bitcoiniga maksmist, kuid juhul, kui midagi peaks juhtuma, võiks olemas olla ka pangaülekande võimalus või mõni muu sobiv makseviis, näiteks VISA, MasterCard, Neteller, PayPal, Skrill vms.

Lisaks võimalustele peaks protsess olema ka lihtne. Bitcoiniga sissemakseid või väljamakseid tehes ei taha meist keegi teha läbi pikka kadalippu. Seega mida lihtsam kogu see protsess on, seda parem. Ja kui pakutakse ka tasuta maksete töötlemist, veelgi parem.

Klienditugi

Isegi kõige paremad internetikasiinod kogevad probleeme ning just seepärast peaksite BTC kasiinos kontrollima, kuidas nad kaebuste ja probleemidega tegelevad. Kas nendega on võimalik ühendust võtta rohkem kui ühel viisil? Kas nad on saadaval 24/7? Sellest, kuidas online kasiino klienditugi oma mängijatele vastab, võib üsnagi palju välja lugeda.

Turvameetmed Bitcoini kasiinodes

Turvalisus on online kasiinode juures ülimalt oluline. Seda ei tohiks mitte kunagi alahinnata ega iseenesest mõistetavana võtta. Just seepärast tuleb eraldi välja tuua turvalisusega seotud aspektid.

Turvaline Bitcoin

Õnneks on Bitcoin üldiselt turvaline krüptoraha ja seda just tänu krüptorahade plokiahela tehnoloogiale. Selle kasutamine aitab turvata teie pangakontol olevat raha, sest online kasiinos kontot avades ei pea te avaldama oma pangaandmeid. See omakorda tähendab seda, et te ei pea muretsema nende andmete häkkimise pärast.

Siinjuures tuleb aga eriti ettevaatlikult ringi käia oma Bitcoini võtmega. See on krüpteerimiskood, mis võimaldab teil oma e-rahakotile ligi pääseda. Kui peaksite selle kaotama, siis on üsna raske oma BTC-le ligi pääseda.

Sellest hoolimata peaksite ikkagi põhjalikumalt uurima iga konkreetset Bitcoini kasutavat kasiinot, milles soovite mängima hakata.

Turvalised online kasiinod

Kui veebikasiino ei ole turvaline, on teil oht oma võitudest ilma jääda. Keegi teine võib saada juurdepääsu teie kontole ja näpata teie BTC-d. Kui see peaks juhtuma, võib olla üsna keeruline neid tagasi saada, kuna Bitcoinide kasutatav plokiahela tehnoloogia on pöördumatu. Kui see on aheldatud ning peale seda on loodud uus plokk, ei saa seda enam tagasi võtta.

Seetõttu ongi oluline online kasiinosid põhjalikult kontrollida. Veenduge, et nad kasutaksid kõige värskemat krüptimistehnoloogiat. Nende turvameetmed ja litsentsid peaksid olema nende lehel eraldi välja toodud.

Samuti tasuks Maksu- ja tolliameti lehelt kontrollida, kas online kasiinol on olemas nõuetekohased litsentsid ja load. Kui nad on seaduslike hasartmängukorraldajate nimekirjas, saate olla kindel, et kasiino on teinud vajalikke samme karmide turvastandardite järgimiseks.

Lisaks peaksid nad olema läbipaistvad ausa mängu tagamise osas (nt juhuslike numbrite generaator jms). Nad peaksid avaldama, kes teostab nende regulaarseid auditeid ja samuti peaks nende lehel olema välja toodud vastav pitser või ikoon.

Bitcoini kasutamise eelised ja puudused

Miks peaksid oma online kasiino konto sissemaksete tegemiseks kasutama just Bitcoini? Selle krüptoraha kasutamisel on mitmeid eeliseid. Aga selleks, et anda ausat ülevaadet, analüüsime ka negatiivseid külgi.

Järgnevalt on välja toodud Bitcoini kasutamise eelised ja puudused online kasiinodes mängimisel.

Bitcoini kasutamise eelised

Bitcoin on kasiinomängijate seas populaarseks valikuks üsna mitmel heal põhjusel.

 • Kiired väljamaksed. Üldiselt soovivad online mängijad oma võite võimalikult kiiresti kätte saada ja Bitcoin täpselt seda ka võimaldab. Kui olete kõik oma andmed sisestanud korrektselt, saate nautida silmapilkseid sisse- ja väljamakseid.
 • Madalad tehingutasud. Bitcoiniga sisse- ja väljamaksete tegemine hõlmab ülimalt madalaid tehingutasusid. Enamik kasiinosid ei võta selle pealt üldse tasu. Miks? Sest krüptovaluutaga ei kaasne tegelikkuses mitte mingeid töötlustasusid. Bitcoin võtab küll BTC-dega kauplemise eest tasu, kuid see ei laiene online kasiino tehingutele. Seega saate teha sisse- ja väljamakseid ilma lisatasudeta.
 • Ülimalt privaatne. Kui olete ebakindel online kasiinosaitidel oma andmete jagamise suhtes, siis Bitcoiniga ei pea te enam selle pärast muretsema. Bitcoiniga tehtavad tehingud on anonüümsed. Muidugi küsib online kasiino enamasti teie isikuandmeid, aga kui kasutate Bitcoini, ei pea te nendega jagama oma pangakonto andmeid.
 • Väärtus tõuseb. See on umbes nagu topeltvõit. Te mitte ainult ei võida tehtud panuste pealt, vaid võidate ka siis, kui teie BTC väärtus tõuseb. Bitcoini kasutamist jätkates naudite selle väärtuse kasvust tulenevaid hüvesid. Aga siinkohal tuleb muidugi meeles pidada, et on ka võimalus, et selle väärtus hoopiski langeb. Seni, kuni järjest rohkem inimesi otsustab Bitcoiniga kauplema hakata, näete ilmselt ka selle väärtuse tõusu.
 • Ülimalt turvaline. See on ilmselt üks kõige turvalisemaid makseviise, mida hetkel pakutakse. Lisaks sellele, et plokiahela tehnoloogiat on keeruline häkkida, kasutab see kõigi tehingute puhul ka krüpteerimist. Sellest enam turvalisemat makseviisi ei ole olemas.

Bitcoini kasutamise puudused

Nagu kõige muu puhul siin ilmas, on ka Bitcoini kasutamise juures mõned puudused.

 • Puudub ametlik kaitse. Bitcoini “detsentraliseerimine” muudab selle küll häkkimiskindlaks, aga samas tähendab ka seda, et ei ole kindlat organisatsiooni või valitsust, kes seda reguleeriks. Kui midagi peaks valesti minema, näiteks kui teie Bitcoini rahakott satub ohtu, siis sellega ei ole võimalik politseisse pöörduda ning samuti ei ole võimalik selle kohta ka kuhugi kaebust esitada. Sama kehtib ka Bitcoini võtme kaotamisel. Te ei tea, kelle poole pöörduda, et selle taastamiseks abi paluda.
 • Kõik ei aktsepteeri seda. Kuigi Bitcoini aktsepteerivate online kasiinode arv on üha kasvamas, ei ole see endiselt nii populaarne kui teised makseviisid. Seega kontrollige kindlasti enne uue kasiinokonto avamist selle makseviisi olemasolu.
 • Kaotab väärtust. Nii nagu iga teise kaubeldava valuutaga, on ka BTC puhul võimalus, et selle väärtus langeb. Kõik sõltub sellest, millises suunas turg parasjagu liigub ning kuidas inimesed seda kasutavad. Seega hoidke selle väärtusel silma peal.

Kasiino tehingud Bitcoinides

Kui olete otsustanud oma veebikasiino sissemaksete tegemiseks kasutada Bitcoini, tuleks uurida lähemalt, kuidas seda teha. Soovite ju olla kindel, et teete kõike õigesti ning ei seaks selle käigus oma BTC-d ohtu.

Kuidas teha sissemakseid Bitcoinides

Kuidas teha sissemakseid Bitcoinides

Bitcoini kasutamisel veebikasiinode mängude mängimiseks peate kõigepealt tegema sissemakse. Edasised üksikasjad sõltuvad teie poolt valitud online kasiinost, aga üldised reeglid esimese sissemakse tegemiseks on üldjuhul üsna sarnased.

Üldiselt peaksite järgima allolevaid samme.

 1. Logige valitud online kasiinosse sisse ja avage oma konto.
 2. Otsige üles link või ikoon, mis viib konto “rahakotti.” Mõned kasiinod nimetavad seda ka kassaks või pangaks.
 3. Vajutage valikule “Sissemakse.”
 4. Leidke makseviiside loend ja valige sealt makseviisiks Bitcoin.
 5. Sisestage summa, mille ulatuses soovite sissemakse teha. Veenduge, et järgite minimaalse sissemakse nõuet. Samuti peaksite valima sama valuuta, mille märkisite oma online kasiino konto registreerimisel.
 6. Avage Bitcoini võtme saamiseks oma Bitcoini rahakott.
 7. Sisestage makseväljale oma Bitcoini võti, et sissemakse tehing kinnitada. Tehing peaks olema silmapilkne.
 8. Hakake mängima ja panuseid tegema.

Kuidas oma võite Bitcoinides välja võtta

Bitcoinides võitude väljamaksete tegemine on sarnane sissemaksetele. Üksikasjad sõltuvad konkreetsest online kasiinost, kus soovite antud tehingut teostada.

Väljamaksete puhul kehtivad aga enamasti rangemad reeglid. Näiteks, kui te ei ole pärast konto avamist läbinud veel isikutuvastusprotsessi, siis ei saa te oma võite välja võtta. Ja see kehtib kõikide makseviiside puhul. Isikutuvastusprotsess aitab online kasiinol veenduda, et olete see, kes väidate end olevat. Seda kõike tehakse teie endi turvalisuse huvides.

Teine asi, mida peate väljamaksete juures arvestama, on boonuspakkumistega seotud läbimängunõuded ja tingimused. Kui soovite välja võtta boonuspakkumiste ja tasuta spinnide kaudu saadud võite, peate kõigepealt veenduma, et olete kõik tingimused ja nõuded täitnud. Alles siis on teil võimalik oma võit välja võtta.

Kui kõik tingimused on täidetud, saate järgmiste sammude abil võidud oma Bitcoini rahakotti kanda.

 1. Logige oma kontole sisse.
 2. Minge online kasiino rahakotti, kassasse või panka.
 3. Vajutage valikule “Väljamaksed.”
 4. Leidke üles valik “Bitcoin” ja vajutage sellel.
 5. Sisestage väljamakse summa. Kontrollige, et see oleks online kasiino väljamaksete limiitide piires. Samuti peaks see summa olema väiksem kui teie kontol olev summa.
 6. Väljamakse teostamiseks järgige etteantud juhiseid. Võimalik, et peate sisestame teavet oma Bitcoini kohta, näiteks oma Bitcoini võtme. Juhul, kui soovite välja võtta suurema summa, võidakse teil paluda läbida täiendavaid kontrollmeetmeid ­– seda endiselt teie enda turvalisuse huvides.
 7. Kui olete sisestanud kõik vajalikud andmed, esitage taotlus ning oodake kuni töötlemisperiood on lõppenud.

Bitcoinides väljamaksete tegemine on enamasti silmapilkne. Juhul kui te näe väljamakset oma Bitcoini rahakotis, kontakteeruge koheselt klienditoega.

Bitcoin mobiilsetes kasiinodes

BTC kasiinod peaksid lisaks online-is mängimisele võimaldama mängida ka töölauale allalaetavas verisoonis või mobiilsetes seadmetes. Nende võimaluste olemasolul on teil vabadus nautida suurepärast mänguelamust kus iganes te viibite. Parimad online kasiinod pakuvad mobiilses versioonis kõiki samu funktsioone nagu töölaua versiooni puhulgi. Olgu selleks siis live-kasiino mängud, slotid, lauamängud vms. Ka maksevõimalused ja klienditugi peaks olema samal tasemel hoolimata kasutatavast seadmest.

Mobiilsele kasiinole peaks olema ligipääs vähemalt iOS ning Android seadmetest. Samuti on olemas teisi operatsioonisüsteeme, näiteks Microsoft jms.

Online kasiinodesse sisenemiseks on enamasti kaks võimalust. Teil on võimalik kontole sisse logida läbi oma seadme veebilehitseja. Lihtsalt sisestage aadressireale lehe URL ja logige oma kontole sisse.

Samuti on selliseid online kasiinosid, millel on spetsiaalne mobiilirakendus, mida kasutajad saavad oma seadmesse alla laadida. Enamasti võimaldavad sellised rakendused mängida ka ilma võrguühenduseta. Kui soovite selle iTunes Store’ist või Google Play-st alla laadida, uurige rakenduse kirjeldusest selle võimaluse kohta lähemalt.

Bitcoin live-kasiinodes

Kellele meist ei meeldiks mängida online kasiinos ja tunda, et oleksime justkui päris kasiinos? Selle elamuse saamiseks peaksite kontrollima, et bitcoini kasiino pakuks ka live-kasiino võimalust. See on suurepärane funktsioon, mida saame nautida tänu kaasaegsele tehnoloogiale. Kui suudetakse välja mõelda midagi nii leidlikku nagu seda on Bitcoin ja krüptoraha, siis ei tohiks live-kasiino üllatusena tulla.

Ei ole midagi paremat, kui mängida koos päris diileriga. See tagab kaasahaarava mängu ka koduses keskkonnas.

Veenduge, et mõistaksite live-kasiino mängude mängimise ja panustamise reegleid. Samuti tehke endale selgeks, kuidas kõige kiiremini sissemakseid teha. Sel moel saate vahendite otsalõppemisel kohe oma kontole raha juurde kanda ning edasi mängida. Enamik online kasiinosid võimaldavad teha sissemakseid isegi keset mängu ja seda olenemata makseviisist – seda on võimalik teha ka Bitcoiniga.

Bitcoin kasiinode tulevik

Vaadates seda, kuidas Bitcoin tänapäeval populaarsust kogub, ei tasu imestada, kui lähitulevik meile palju muutusi toob. Mis iganes need muutused ka ei oleks, võite kindel olla, et Bitcoini kasutajatele antakse nende kohta piisavalt teavet. Peate endale lihtsalt selgeks tegema, kust sellist teavet ja uuendusi otsida.

Üks mis kindel –  krüptorahal on suur potentsiaal muuta teie online kasiino mängukogemus tõeliselt imeliseks. Eriti nüüd, kui aina enam inimesi ja online kasiinosid on otsustanud seda kasutama hakata.

Comments are closed.