Kasiinokonto tõendamine raha välja võtmiseks

Kui õnn naeratab, soovib enamik inimesi raha võimalikult kiirelt kätte saada. See võib aga sõltuvalt Internetikasiino reeglitest, kasutustingimustest ja väljavõtumeetoditest natuke aega võtta. Veebilehel kontot registreerides võtke aega ja lugege kõik raha väljavõttu puudutav teave hoolikalt läbi, et teid üllatused ees ei ootaks. Kui võtate esimest korda raha välja, tasuks konto tõendada nii kiirelt kui võimalik, et vältida protsessi pikale venimist ja väljamakse viibimist.

Miks oma kontot tõendada?

See on turvalisuse tagamiseks mõeldud protsess, millega Internetikasiinod veenduvad, et mänguri antud teave on õige. Kui Internetikasiino saab teie identiteedi tõendada, olete erinevates olukordades, eriti pettuse puhul, kaitstud.

Igal tõsiseltvõetaval Internetikasiinol on kehtestatud professionaalsed protseduurid tagamaks, et kõiki tõendamisprotsessi samme tehakse seadusega vastavuses. Esitatud dokumente hoitakse turvalisena ning privaatsuspoliitika reguleerib kõike teie isikliku teabega seonduvat.

All on toodud sammhaaval juhised, millest kasiinokonto tõendamisel lähtuda, et raha esimest korda välja võtta (pange tähele: tegu on üldise juhendiga ning erinevatel kasiinodel võivad väiksemad üksikasjad erineda).

 1. samm. Alustamine

Lisaks võidule saate Internetikasiinolt e-kirja, milles on tõendamisprotsessi juurde viiv link.

 1. samm. Olulised dokumendid

Esitage oma isikut tõendava dokumendi (juhiluba, pass, ID kaart) koopia (või foto), eelistatult nii selle esi- kui tagaküljest, kuna mõnedes kohtades nõutakse mõlemat poolt.

Koduse aadressi tõendamiseks peate näitama kommunaalarvet, näiteks elektri- või telefoniarvet, mis ei ole vanem kui kolm kuud. Veenduge, et koopial on näha saatja üksikasjad (murtud servi ja ähmaseid koopiaid ei aktsepteerita).

 1. samm. Kui olete veebilehele raha sisse maksnud

Esitage koopia või foto krediitkaardist (Mastercard või VISA), mida sissemakseks kasutasite, eelistatult nii esi- kui tagaküljest, kuna enamik kasiinosid nõuab mõlemat.

 • Tehke raha väljavõtu tõendamiseks kuvatõmmis oma Internetipanga kontost (ka panga väljavõte sobib). Sellel peavad olema kõik teie pangakonto numbrid ja teie nimi. Kuvatõmmise tegemiseks toimige järgmiselt:
 • vajutage oma klaviatuuril klahvi PRNT SCR. Jäädvustatakse foto, mis talletatakse teie arvuti mälusse. Avage oma arvutis programm Paint või Draw ja kleepige foto sinna. Salvestage see pildifailina.

Või:

 • vajutage klahve SHIFT+CTRL+4+SPACE. Jäädvustatakse foto, mis kopeeritakse teie arvuti mälusse. Avage oma arvutis programm Paint või Draw ja kleepige foto sinna. Salvestage see pildifailina.
 • Kui kasutate maksemeetodina Interneti rahakotti (näiteks Neteller või Skrill), saatke kuvatõmmis, millel on näha teie kasutajanimi.
 • Kasulik nõuanne on saata nii palju teavet kui võimalik, et tulevasi raha väljavõtte hõlbustada, ja mitte sõltuda ainult ühest raha väljavõtu meetodist.
 1. samm. Kuhu dokumendid saata?

See sõltub teie kasutatavast Internetikasiinost, kuid harilikult vastutab tõendamise eest veebilehe klienditeenindus või -tugi. Kui teil on teabe leidmisega probleeme, pakub enamik veebilehti võimalust reaalajas vestelda ning küsimusi esitada. Lisaks leiate hulganisti tõendamist puudutavat kasulikku teavet veebilehel oma konto alt. Mõnedel juhtudel võimaldavad sujuvad funktsioonid dokumente otse konto kaudu üles laadida.

 1. samm. Formaat

Mõnedel kasiinodel on esitatavatele dokumentidele kehtestatud standardid seoses formaadi ja suurusega, eriti kui laete neid üles otse oma mängukontole. Kontrollige see kindlasti eelnevalt üle, et ebavajalikke tehnilisi probleeme vältida.

 1. samm. Kinnitamine

Kasiino kinnitab tõendamisprotsessi e-posti teel ning raha väljavõtmise kiirus sõltub väljamakse meetodist. Kui see pikale venib, võtke ühendust veebilehe klienditoega, et protsessi oleku kohta uuendust saada.

Loodame, et see lühike juhend aitab teil kasiinokontot tõendada. Pidage meeles, et see protsess on erinevatel kasiinodel erinev, seega lugege oma Internetikasiino tõendamistingimused ja võimalikud täiendavad nõuded läbi.

Õnn kaasa!

Comments are closed.