Kiire raha väljavõtmisega kasiinod

Enamiku tänapäeva kasiinokasutajate jaoks on raha väljavõtmise meetod oluline tegur, mis Internetikasiino valikul rolli mängib. On leitud, et Internetikasiinod, mis pakuvad kiirelt ja sujuvalt toimivaid makselahendusi, meelitavad statistiliselt rohkem mängureid ligi. On ilmselge, et oma mängukontolt raha väljavõtmine ei peaks olema tülikas protseduur. Kui see on tehtud keeruliseks, võib halvimal juhul mängur kannatuse kaotada ja otsustada teisel veebilehel mängida.

Unibeti kasiino keskendub oma Eesti klientidele kiirete väljamaksete pakkumisele. Maksete kiire teostamise osas peetakse neid teiste Internetikasiinodega võrreldes väga tõhusaks. Saadaolevate variantide seas on nii e-rahakotid kui mitmed teised vahendid. Saada boonust, klõpsake siin!

Betsafe’i kasiino pakub oma Eesti klientidele kiireid raha väljamakseid. Harilikult jõuab raha pangakontole või e-rahakotti vähem kui ühe tunniga. Saada boonust, klõpsake siin!

See kasiino pakub Eesti klientidele kiirete tehingute jaoks paljusid erinevaid meetodeid. Mõnesid soovitatakse spetsiaalselt sissemaksete ja teisi kiirete väljamaksete jaoks.

Maria kasiinol on just Eesti turu jaoks sobivad raha väljamakse meetodid. Nad saavad paljude tehingutüüpide puhul maksta raha välja vähem kui 24 tunniga. Mõnede variantide puhul on võimalik teha seda ka vaid paari tunniga. Saada boonust, klõpsake siin!

Konto tõendamine

Seda protsessi läbitakse nii siis, kui teete sissemakse, kui siis, kui oma Internetikasiinost raha välja võtate. Mõnikord käib mängude lehel sissemakse tegemine märkimisväärselt kiiremini kui võiduraha väljavõtmine. Osaliselt on selle põhjuseks tõendamise protsess, kuna see hõlmab raha väljavõtmisel veidi rohkem nõudmisi ning võib seega rohkem aega võtta. Isegi kui tõendamise protsessi kinnitamise ootamine võib tunduda nagu aja raiskamine, tasuks meeles pidada, et see on kehtestatud selleks, et teie saaksite mängurina end hasartmängude mängimisel turvalisemalt tunda ning oleksite samas kaitstud ka näiteks pettuste eest.

Olge valmis – säästke aega

Üks nutikas nupp Internetikasiinos raha väljavõtmise protsessi kiirendamiseks on konto tõendamiseks valmistumine. Kui hangite juba eelnevalt kogu vajaliku teabe ja saadate kõik nõutud dokumendid ära, püsite sammuvõrra eespool. Mida aga tõendamise läbiminekuks täpsemalt vaja on? Allpool on väike kokkuvõte sellest, millest kinni pidada, et veebilehel raha välja võttes aega säästa. Rohkemate üksikasjade saamiseks võite vaadata meie juhendit „Konto tõendamine raha väljavõtmise jaoks“.

Dokumendid, mida meile saata

  • Isikut tõendava dokumendi (juhiluba, pass või ID kaart) koopia või foto.
  • Kommunaalarve, näiteks elektri- või telefoniarve, mis tõendab teie sisestatud aadressi (pidage meeles, et arve ei tohi olla vanem kui kolm kuud).
  • Koopia või foto maksekaardist, mida kasutasite selle summa sissemakse tegemiseks, mis tõi kaasa võidu.
  • Kuvatõmmis teie Internetipangast, mis tõendab teie kontolt tehtud väljavõttu. On oluline, et nähtaval oleksid teie kontonumbri kõik numbrid ning teie täisnimi.
  • Kui kasutasite sissemakse tegemiseks e-rahakotti, siis kuvatõmmis, mis tõendab teie kasutajanime.

Pidage meeles

Kõik Internetikasiinole esitatud dokumentide koopiad peavad olema heas seisukorras. Murtud nurgad või halvasti kopeeritud dokumendid ei ole tõendusena kehtivad. Samuti ei ole seda ärhmased koopiad. Lisaks on oluline välja uurida, millises formaadis Internetikasiinole dokumendid esitada tuleb. Sõltuvalt tõendamiseks kasutatavast süsteemist võivad formaadid veebilehtedel erineda. Kogu vajaliku teabe leiate iga veebilehe KKK osast või klienditoega ühendust võttes.

Hea näpunäide selleks, kui olete kogu tõendamise protsessi alustanud, on esitada nii palju või rohkemgi teavet kui vaja, et sõltuvalt meetodist tulevasi raha väljavõtmisi lihtsustada.

Väljamaksete kiired vormid

Tänapäeval kasutavad paljud inimesed Interneti rahakotti (tuntud kui e-rahakott), mida kutsutakse ka virtuaalseks rahakotiks. Sellest on saanud vastuvõetav ja levinud meetod, millega maksta Internetis tehtavate tegevuste, näiteks Internetikasiinos mängimise eest. Enamiku inimeste jaoks on e-rahakott mitmes mõttes nii praktiline kui turvaline. Lühidalt tähendab see, et olete loonud endale konto ühe e-rahakoti pakkuja juures. Pärast registreerimist teete oma rahaga kontole sissemakse, kasutades pangaülekannet või oma krediitkaarti. Te ei pea sisestama ühtki koodi, mis minimeerib mõistagi riski, et teie teave satub valedesse kätesse. Kaks e-rahakotti, mida Internetis hasartmängude mängimisel väljamaksemeetodina sageli kasutatakse on:

  • Neteller – peaaegu kõigil juhtudel kantakse raha teie Netelleri kontole kohe, kui Internetikasiino on teie mängukonto tõendamise kinnitanud.
  • Ukash – moodne ja nišile suunatud raha väljavõtumeetod, mis on peamiselt kogunud populaarsust oma lihtsa ja kasutajasõbraliku süsteemiga, kus ei nõuta ei krediit- ega deebetkaarti.

Aeglased väljamakse meetodid

Enamik inimesi, kes Internetis hasartmänge mängib, soovib, et väljamaksed käiksid sujuvalt ja võrdlemisi kiirelt. Keerukad protsessid ja pikad viivitused on miski, mida pea kõik püüavad vältida. Meetodid, mis võtavad kauem aega, on harilikult turvalised ja krüpteeritud, kuid kuna tänapäeval on olemas nii palju võrdlemisi kiireid turvaliselt toimivaid maksemeetodeid, jäetakse need sageli alternatiividena kõrvale. Kaks Internetikasiinodes kasutatavataeglasemat meetodit on:

  • pangaülekanded – klassikaline maksemeetod, mis on väga turvaline, ent võib võtta kuni kolm tööpäeva, kui teie pank ja konto, kuhu te raha kannate, on erinevad;
  • VISA – harilikult võtab see raha väljavõtu meetod kõige kauem aega.Mõnikord võib kuluda isegi nädal, enne kui raha kätte saate.

Comments are closed.