Kasiinost raha väljavõtmisega seonduvad levinud probleemid

Tingimused

Kasiinomaailmas räägitakse sageli raha ja võitude käibest. Teile kui mängurile on ülioluline, et oleksite täielikult teadlik tingimustest, mis teie Internetikasiinos käibele kehtivad. Need on erinevates kasiinodes erinevad, seega ei tohiks te kunagi midagi iseenesest mõistetavana võtta ja peaksite kindlasti veebilehe tingimused hoolikalt läbi lugema. See on eriti oluline selleks, et vältida pettumust, kui mängima asute ja võitma hakkate.

On üsna levinud, et mänguritel on keeruline oma Internetikasiinost raha välja võtta, kuna nad ei lugenud konkreetse veebilehe tingimusi läbi selle osas, mis puudutab näiteks boonuste ja tasuta keerutamiste käivet. Ärge kunagi eeldage, et veebilehel kehtivad üldised boonuste tingimused. Need koostatakse alati igale Internetikasiinole unikaalselt ning teie kui mänguri ülesanne on end mängimise osas nendega kurssi viia. Isegi sama kasiino boonustel võivad erinevad tingimused olla.

Arusaadav teave peaks olema kättesaadav

Tänapäeval peaksid kõigil tõsiseltvõetavatel kasiinodel olema tingimused veebilehele postitatud, seega ei saa ükski mängur hiljem kurta, et talle ei antud piisavalt teavet, ja kasutada seda argumendina, kui ta oma võite välja ei saa võtta. Kui te ei suuda mängurina mistahes põhjusel näiteks konkreetse pakkumise või boonusmängu kohta kogu teavet leida, peaksite viivitamatult võtma ühendust veebilehe klienditoe osakonnaga ja enne reaalse rahaga panuste tegemist lisateavet küsima.

Käibe nõuetega seotud üksikasjad

Isegi kui olete kasiino käibe nõuetega kursis, on lisaks oluline välja uurida, kuidas veebileht käibe summasid arvestab. Ka see võib veebilehtedel erinev olla. Oletame, et seal on kirjas 20 korda. Mõnikord viitab see ainult boonuse summale, samas kui teinekord viitab see nii boonuse kui sissemakstud summale (kui räägime sissemakse boonusest). Ühtlasi pidage meeles, et nn tasuta mängud, mida boonuste kujul pakutakse, ei lähe alati reaalsete mängudena arvesse, seega ei ole teil mängides alati võimalus pärisraha võita. Lisaks on veel üksikasju, mis võivad potentsiaalset võiduraha väljamakset mõjutada, kui boonuspakkumistega mängite. Seega peate olema veendunud, et olete boonuse kasutamise tingimused läbi lugenud.

Mitmekordsed boonusmängud samalt IP-aadressilt

Kui teile ja ka kellelegi teisele teie majapidamises meeldivad kasiinomängud, on oluline kontrollida, kas Internetikasiino võimaldab luua samas majapidamises (st samalt IP-aadressilt) rohkem kui ühe konto. Tegelikult ei luba enamik Internetikasiinosid samas majapidamises rohkem kui ühte mängukontot luua, seega ei ole paraku mitmed mängurid võimelised raha välja võtma, kuna ühelt IP-aadressilt mängitud mitu boonusmängu on kehtetud. Seega peaksite enne konto avamist kehtivaid reegleid kontrollima. Mõnikord ei tuvastata reeglite rikkumist enne kui raha välja üritate võtta.

Tõendamisprotsess

Esimene asi, mida raha väljavõtmisel teete, on veebilehel konto tõendamine, mis võib pisut aega võtta. Selleks, et võidu korral raha väljavõtmisega esinevaid probleeme vältida ja eelkõige selleks, et vältida tõendamisprotsessi nurjumist, peate olema teadlik kõigist dokumentidest, mis tuleb tõendamiseks esitada. Uurige see välja juba siis, kui mängimiseks veebilehte valite, et saaksite kohe alguses kogu vajaliku teabe kokku koguda. Tehke koopiad ja pange need endale selleks ajaks valmis, kui neid vaja läheb, ning veenduge, et kõik dokumendid on heas seisukorras. Kui esitate tõendamiseks näiteks ähmase arve, siis lükatakse see tõenäoliselt tagasi, mille tagajärjel ei kinnitata ilmselt teie raha väljavõttu ära. Kui teete koopiaid maksekaartidest, mida kasutasite sissemakse tegemiseks, on oluline, et neil oleksid kõik kaardil olevad numbrid ja teie täisnimi. Kui tegite sissemakse e-rahakotiga, peab koopial olema täielikult nähtav teie kasutajanimi.

Suuremad summad mitme osamaksena

Mõnedel veebilehtedel esineb levinud probleem väljamaksetega suuremate võitude puhul, mida ei käsitleta sama moodi nagu tavalisi igapäevaseid võite. Selle asemel, et kogu summa välja maksta, makstakse see osamaksetena. Nii ei toimita küll kõigis Internetikasiinodes, kuid seda tasuks silmas pidada, et teid ei ootaks ees üllatus, kui õnn teile naeratab. Tegu ei ole küll otseselt probleemiga, kuivõrd reaalse olukorraga, mida teie kontrollida ei saa, kuna see on turvalisuse küsimus. On aga oluline teada, et see võib raha väljamaksmises viivitusi põhjustada. Kui Internetikasiino maksab suuremaid võite välja osamaksena, on neil selle kohta veebilehel teave.

Comments are closed.