Madala minimaalse sissemaksega kasiinod Eestis

Online kasiinode minimaalne sissemakse nõue on miski, mis ei kao kuhugi ning millega peaksid harjuma. Võib tunduda, et inimesed mõtlevad rohkem suurtest võitudest ning ei hooliti eriti online kasiinode kehtestatud miinimumpiirangutest. Kui aga järele mõelda, siis mängivad kõik piirangud olulist rolli.

Kõik online kasiinodes mängijad ei ole riskantsed. Tegelikult on väga palju väikeste panustega mängijaid, kelle ainus eesmärk on lõbutseda ja minimaalne sissemakse ongi mõeldud just sellistele inimestele. Seetõttu on minimaalne sissemakse kasiinode seas üha enam populaarsust kogumas, kuna erinevad valdkonnad üritavad saada selle veebipõhise hasartmängude kogukonna tähelepanu.

Miks on online kasiinodes minimaalse sissemakse nõue?

Kõigepealt luba meil selgitada, mida minimaalne sissemakse endast kujutab. Nagu nimigi ütleb, on tegu minimaalse summaga, mille ulatuses tuleb online kasiinosse sissemakse teha, kui soovid seal mängima hakata. Kõik online kasiinod võimaldavad mängijatel demomänge mängida, kuid need ei võimalda võite välja maksta. Kui soovid mängida päris raha peale, pead täitma minimaalse sissemakse nõude.

Samuti on muid põhjuseid, miks online kasiinodes vaja minimaalset sissemakset.

 • See võimaldab mängida madala riskiga. Nagu juba eelpool mainitud, sobib see väikeste panustega mängijatele. Mõnes kasiinos on sissemakse vaid kõigest 1 euro. Kuna enamik mänguautomaate võimaldavad teha madalaid panuseid, siis ei piira see mängijatel veebipõhiste kasiinomängude nautimist. Kui neil on piisavalt õnne, siis saavad nad seda väikest summat kasvatada ilma, et peaksid oma rahaga suuri riske võtma.
 • See võimaldab mängijatel proovida midagi uut – uusi online kasiinosid või uusi mänge. Kui mängijad ei ole saanud online kasiinot proovida, siis ei saa nad kindlad olla, kas see on tõesti hea ja neile sobilik. Minimaalne sissemakse võimaldab neil mängida ja saada kasiinokogemus ilma, et peaksid sellele kulutama liigselt raha. Kui nad otsustavad, et nad ei soovi oma kontoga jätkata, suudavad nad leppida väikese sissemaksu summa kaotusega. Sama võib öelda ka uute mängude kohta. Kui mäng osutub liialt keeruliseks, siis aitab minimaalne sissemakse riski vähendada.

Siinkohal tuleb aga märkida, et igal online kasiinol on oma tingimused ja eeskirjad. Mõnel on ülimalt madal minimaalne sissemakse, näiteks 1 €, teisel aga 20 €. Nendega tuleb enamasti kaasa ka tasuta pakkumisi. Mida suurem on sissemakse, seda suurem on enamasti ka tasuta spinnide arv, boonus või mõni muu pakkumine.

1 € minimaalse sissemaksega kasiino

Usu või ära usu, kuid on olemas online kasiinosid, mis nõuavad ainult 1-eurose sissemakse tegemist ja seejärel võid juba mängida päris raha peale. Tavaliselt kasutatakse neid uute mängijate ligimeelitamiseks. Nendele sissemaksetele pakutakse ka atraktiivseid boonuseid, mis annavad mängijatele lisaraha või tasuta spinne ning võimaldavad neil rohkem mängida, hoolimata sellest, et nad tegid äsja kõigest väikese sissemakse. Loomulikult kaasnevad nende boonustega ka reeglid ja enne kui saad nendega saadud võite välja võtta, pead vastama teatud panustamistingimustele.

Nagu ikka, tingimused erinevad sõltuvalt online kasiinost, seega ära eelda, et need on kõikjal samad. Üldpildis võivad tingimused küll sarnased näida, kuid eelda alati, et neis on teistest kasiinodest erinevaid üksikasju. Seetõttu peaksid alati tutvuma online kasiino tingimustega. Näiteks ei luba mõned online kasiinod raha välja võtta enne, kui oled teinud teatud arvu panuseid. See võib olla keerulisem, kuna võib olla konkreetseid kasiinomänge, mis nõuavad minimaalset panustamissummat, mis on sissemakstud summast suurem.

Samuti on online kasiinosid, kus saab minimaalseid sissemakseid teha ainult kindlate makseviisidega, enamasti e-rahakottdiega. Mis puudutab väljamakseid, siis uuri, kas tehingu sooritamiseks on vaja mõnda kindlat makseviisi.

10 € minimaalse sissemaksega kasiino

Mõnede mängijate arvates ei anna 1-eurone sissemakse neile mängimiseks piisavalt raha ja see on täiesti okei. On olemas online kasiinosid, mille minimaalne sissemakse on 10 eurot. Reeglid on praktiliselt samad, mis 1-eurose minimaalse sissemaksega kasiinode puhul, kuid sõltuvalt online kasiinost võivad mõned väiksemad üksikasjad varieeruda.

Suurema sissemakse puhul on sul panustamiseks rohkem raha. Tänu sellele saad mängida rohkemaid mänge, kuna on üsna tõenäoline, et satud minimaalsete panustamissummade otsa. Lisaks sellele on suurema tõenäosusega suuremad ka boonused ja tasuta spinnide arv, tänu millele saad online kasiinos rohkem ringi vaadata ja erinevaid mänge proovida. Samuti on sisse- ja väljamaksete jaoks võimalik valida rohkemate makseviiside seast.

Kui soovid oma sissemaksest maksimumi võtta, loe kindlasti veebisaidi tingimusi. See annab parema pildi selle kohta, mida ainult minimaalse sissemaksega mängides oodata.

Online kasiinos minimaalse sissemaksega mängimise plussid ja miinused

Võib ju tunduda, et minimaalse sissemaksega mängimisega saab olla ainult kasulik, sest lõppude lõpuks ei riski sa väga suure summa omaenda rahaga. Aga tegelikult on sellel siiski ka puudusi. Vahest võib olla ülimalt kasulik, kui sa ei vali minimaalset sissemakset. Kuid jällegi sõltub see sellest, mida soovid online kasiinos mängimisest saada.

Plussid

Online kasiinode minimaalse sissemakse eelised on järgmised:

 • Väga madal risk. See on ilmselt parim viis mängimisest rõõmu tunda, kuna ei pea muretsema raha pärast, mille kaotad juhul, kui sul ei õnnestu midagi võita. Mõnikord muudab teadmine, et suurem osa sinu päris rahast ei ole ohus, mängukogemuse palju nauditavamaks. Võid nautida mängimist, kartmata, et selle käigus oma pangakontot tühjendaksid.
 • Saad mängida mänge ilma suuri summasid kulutamata. Enamasti tuleb minimaalsetele sissemaksetega kaasa ka boonus ja tasuta spinnid, mida saad kasutada rohkemate mängude mängimiseks. Nendest saadavad võidud ei pruugi küll kuigi suured olla, kuid kui eesmärk on lihtsalt mänge nautida, siis on see selleks suurepärane viis.
 • Võimalus kasiinot proovida ja kogeda. See on suurepärane viis veebisaidi tundmaõppimiseks.
  Mõnikord võimaldavad demorežiimid juurdepääsu ainult saidi kindlatele osadele, kuid minimaalse sissemakse korral oled online kasiino täieõiguslik liige. See avab rohkem lehti, millega on võimalik seejärel tutvuda. Kui sulle meeldib nähtu, on hiljem võimalik teha täiendav sissemakse. Kui ei, siis sellisel juhul ei kaota sa suurt summat.

Miinused

Siin on minimaalsete sissemaksete miinused:

 • Sinu turvalisus pole endiselt tagatud. Siinkohal peame silmas just online kasiinos salvestatud teabe ja vahendite turvalist. Saad küll kaitsta oma pangakontol olevat raha, kuid kui sa ei ole online kasiino valimisel hoolikas, siis ei pruugi kogu kontol olev teave ning sissemaksed ja võidud olla kaitstud. Tavaliselt kasutavad minimaalsete sissemaksetega turundusstrateegiat just väiksemad ja uued online kasiinod, et uusi mängijaid ligi meelitada. Seetõttu on enne mistahes online kasiinosse sissemakse tegemist alati oluline teha vastav eeltöö. Veendu, et need on seaduslikud ja usaldusväärsed. Kui see tundub liiga hea, et tõsi olla, siis see seda ka ilmselt on.
 • Sa ei pruugi saada mõningaid boonuseid. Tavaliselt sõltuvad saadavad boonused jatasuta spinnid tehtud sissemaksest. See on online kasiinode puhul tavaline strateegia, et julgustada sind tegema suuremaid sissemakseid. Mida suurem sissemakse, seda rohkem tasuta nänni saad nautida.
 • Piiratud võimalused. Sarnaselt piiratud ligipääsuga erinevatele lehtedele ja preemiatele, on minimaalse sissemakse korral piiratud ka makseviiside valik. Muidugi sõltub see konkreetsest online kasiinost.

KKK minimaalsete sissemaksete kohta

Siin on korduma kippuvad küsimused minimaalsete sissemaksete kohta.

Kust leida lisateavet minimaalsete sissemaksete kohta?

Selle jaoks on kolm võimalust.

 • Otsida KKK jaotisest. Enamikul online kasiinodel on veebisaidil KKK jaotis, et mängijad leiaksid koheselt oma küsimustele vastused.
 • Lugeda tingimusi ja eeskirju. See on tavaliselt koht, kus saad vaadata üksikasju online kasiino toimingute, tehingute ja protsesside kohta. Kindlasti leiab nendest informatsiooni ka hoiuste kohta.
 • Võtta ühendust klienditoega. Kui sul ei õnnestu kahe eelneva viisi kaudu oma küsimustele vastuseid leida, siis võid alati kontakteeruda klienditoega. Tavaliselt toimub see live chati, telefoni või e-posti teel. Nad peaksid suutma anda koheseid vastuseid minimaalsete sissemaksete kohta.

Kas minimaalse sissemaksega kaasneb alati tervitusboonus?

See sõltub konkreetsest online kasiinost. Sarnaselt minimaalsetele sissemaksetele kasutavad kasiinod ka tervitusboonust uute mängijate meelitamiseks nende juures kontot looma. Kui online kasiino soovib ligi meelitada rohkem uusi mängijaid, siis pole nende kahe funktsiooni ühendamises midagi ebatavalist.

Kuidas maksta minimaalset sissemakset?

See varieerub sõltuvalt online kasiinost. Enamasti on minimaalse sissemakse tegemisel parimaks valikuks e-rahakotid, kuid on ka online kasiinosid, kus on lihtsam kasutada deebetkaarte. Makseviisidel on ka oma minimaalsed tehingusummad, seega tuleb minimaalse sissemakse tegemiseks ka sellega arvestada.

Kas minimaalse sissemakse tegemisega kaasnevad tasud?

See sõltub online kasiinost ja valitud makseviisist. Mõned nõuavad tasu, teised aga mitte, kui täidad teatud tingimusi. Seetõttu on enne valiku tegemist alati mõistlik tutvuda tingimustega.

 

Comments are closed.