Kuidas raha väljamaksed Betsafe’is toimivad?

Minimaalne raha väljamakse summa Betsafe’is: 20–30 eurot sõltuvalt meetodist.

Maksimaalne raha väljamakse summa Betsafe’is: summa varieerub sõltuvalt meetodist. VISA puhul on maksimaalne summa 2000 eurot, Netelleri puhul 32 500 eurot.

Bonus Betsafe EE

Tehingule kuluvad ajad Betsafeis: nagu teisedki kasiinod, sõltub Betsafe makse töötlejast ning ei saa alati kontrollida, kui kaua selleks läheb. Harilikult kulub raha pangakontole jõudmiseks 2–3 päeva, kuid olenevalt pangast võib see toimuda ka ühe või kuni viie päevaga. Elektroonilisse rahakotti raha saatmine võtab tavaliselt 24 tundi.

Väljamakse aeg sõltuvalt maksemeetodist: 

  • E-rahakott:0–24 tundi
  • Kreedit-/deebetkaardid: 3–5 päeva
  • Pangaülekanne: 2–5 päeva
  • Pangatšekk: see variant ei ole võimalik

Väljamaksed nädalavahetustel: jah

Raha väljamakseni kättesaamatuks muutmine: ei

Makse tühistamine: jah, 24 tunni jooksul

Väljamakse meetodid Betsafe’is: VISA, Neteller, Skrill, Entropay ja Trustly.

Betsafe ei võta väljamaksete eest tasu. Kui teil tekib Betsafe’is raha väljavõtmisega probleeme, lugege siit lisateavet.

Sissemakse meetodid: VISA, Trustly, Skrill, Neteller, MyCitadel, Mastercard,iDeal, Maestro, Entropay

Betsafe

Info väljamakse meetodite kohta Betsafe’is

Raha väljamakse meetodit valides pidage silmas, et VISA, Neteller ja Skrill nõuavad, et oleksite enne esimest raha väljavõttu nendega sissemakse teinud. On hea mõte kasutada sissemakseteks ja raha väljavõtmiseks sama meetodit. Teie isiklik eelistus määrab selle, mis teile kõige paremini sobib. VISA ja Trustly korral on tehingud samad, mis igasuguse teise sissemakse või raha väljavõtu korral. Kontojääk, mis teile kuvatakse, on teie kaardi konto tegelik jääk; Trustlys tähendab see teie valitud pangakontot.

VISA kasutamine on samasugune kui igasuguse teise kaarditehingu puhul ning raha väljamakseid käsitletakse tagasimaksetena. Trustly võimaldab teil kõigi oma pangakontode vahel valida. Saate oma pangas luua konto märgisega „mängimine“ või kasutada oma tavalist arvelduskontot. Trustlyga on sisse- ja väljamaksete tegemine väga lihtne. Te ei pea eelnevalt mingit teavet registreerima. Klõpsake raha väljamaksete all Trustlyl, valige oma pank ja konto, tuvastage ennast ja tõendage tehing samuti nagu teekiste oma Internetipangas. Turvalisuse tagamine ja krüpteerimine toimuvad tavapäraselt. Trustly toimib vahendajana teie, kasiino ja panga vahel. Lihtsus on Trustly kasiinode maailmas väga hinnatuks muutnud.

Igapäevaste rahaliste vahenditega tihedalt seotud kasiinokonto omamine ei pruugi aga kõigile sobida. Oma tavapärase pangakonto asemel võite valida ka elektroonilise rahakoti. Rahakotis võivad teil olla virtuaalsed kaardid (Mastercard) või elektroonilised rahalised vahendid (konto), et rahaga ülekandeid teha või seda vastu võtta. Kasiino ja elektroonilise rahakoti vaheline tehinguaeg on väga kiire ning anonüümsuse tase on suurem. Neteller ja Skrill pakuvad elektroonilisi rahakotte. Mõistagi ei ole ükski tasu Betsafe’i kehtestatud. Isegi VISA võtab ülekannete eest tasusid. Trustly tasu ei võta.

Comments are closed.