Kuidas raha väljamaksed Betssonis toimivad?

Minimaalne väljamakse summa Betssonis: 20 eurot.

Maksimaalne väljamakse: 15 000 eurot kalendrikuus (kui Betssoniga ei ole kokku lepitud teisiti. Suured võidud makstakse välja mitme järjestikuse pangaülekandena).

Tehingule kuluvad ajad Betssonis: ajad varieeruvad sõltuvalt pangast. Betssoni sihtmärgiks on kolm päeva. Ametlikult on ajaks aga üks kuni viis päeva. Ajad varieeruvad sõltuvalt kasutatud maksemeetodist ja pankadest ning Betsson ei määra neid.

Väljamakse aeg sõltuvalt maksemeetodist:

  • E-rahakott:0–24 tundi
  • Kreedit-/deebetkaardid: 3–5 päeva
  • Pangaülekanne: 2–5 päeva
  • Pangatšekk: see variant ei ole võimalik

Väljamaksed nädalavahetustel: jah

Raha väljamakseni kättesaamatuks muutmine: ei

Makse tühistamine: jah, 24 tunni jooksul

Väljamakse meetodid Betssonis:
VISAGA, pangaülekandega pangakontole teenusega Trustly või Netelleri, Skrilli või EntroPay kontole.

Betsson ei võta väljamaksete eest tasu. Kui teil tekib Betssonis raha väljavõtmisega probleeme, lugege siit lisateavet.

Info väljamakse meetodite kohta Betssonis

Betsson kasutab järgnevaid väljamakse meetodeid.

  • VISA

Saate kasutada oma tavalist VISA kaarti, ükskõik, kas see on deebet-, krediit- või maksekaart. Raha väljavõtmisel peate kasutama sama kaarti kui sissemakse tegemisel, kuna VISA kasutab raha väljamaksmisel sama tagasimaksete meetodit. VISA kaardi kasutamine on lihtne, kuna kasutate seda ilmselt ka poes ja Internetis. Lisaks hoiab see ka enamiku teie tehingutest samas kohas.

  • Trustly

Trustly on lihtne ja populaarne meetod ja turul võrdlemisi uus tegija. Ametlikult on tegu makseteenuse osutajaga, mis on saanud finantsinspektorite heakskiidu kui vahendaja ostja, müüja ja finantsasutuse (panga) vahel. Trustlyga kasutate sama sisselogimismeetodit ja kaitset, mille pank on teile andnud. Trustly eeliseks on, et te ei pea olema kasutaja ega end registreerima. See toimib otselingina teie pangaga.

  • E-rahakotid

Lõpetuseks on kolm rahvusvahelist teenuseosutajat: Neteller, Skrill ja EntroPay. Need töötavad ettemakstud virtuaalsete kaartidega. Neteller ja Skrill pakuvad ka pangakontodevahelisi ülekandeid. Kui soovite üht neist teenuseosutajatest kasutada, peate end registreerima ja teil peab vastava makseteenuse osutaja juures konto olema. Teenuseosutaja valimisel pidage silmas näiteks ülekanne tasusid. Nagu eelnevalt mainitud, siis Betsson ei nõua tasu, kuid makseteenuse osutaja võib seda teha. Harilikult on Skrilli või EntroPay valiku põhjuseks see, et need pakuvad täielikku anonüümsust.

Comments are closed.