Kuidas raha väljamaksed Unibetis toimivad?

Minimaalne raha väljamakse summa Unibetis: 10 eurot.

Maksimaalne raha väljamakse summa Unibetis: VISA, Neteller ja Skrill – 9000 eurot.

Tehingule kuluvad ajad Unibetis:
ajad varieeruvad sõltuvalt makse töötlejast, mitte Unibetist. Seega on see sarnaselt enamikule kasiinodele vahemikus 1–5 päeva.

Unibet EE bonus

Väljamakse aeg sõltuvalt maksemeetodist: 

  • E-rahakott: 24–24 tundi
  • Kreedit-/deebetkaardid: 3–5 päeva
  • Pangaülekanne: 3–5 päeva
  • Pangatšekk: see variant ei ole võimalik

Väljamaksed nädalavahetustel: ei

Raha väljamakseni kättesaamatuks muutmine: ei

Makse tühistamine: jah, 5 tunni jooksul

Väljamakse meetodid Unibetis:
Neteller, Skrill ja ülekanded otse panka.

MasterCardiga saab teha vaid sissemakseid, mitte raha välja võtta. Väljamakseid saab teha ka Netelleri või Skrilli kontole ning pangaülekandega otse pangakontole. Unibet ei võtta tehingu eest tasu. Kui teil on Unibetist raha välja võtmisega probleeme, lugege siit lisateavet raha väljavõtuga seonduvate levinud probleemide kohta.

Unibet

Info väljamakse meetodite kohta Unibetis

Sissemaksete ja raha väljavõtmiste sujuvaks ja probleemivabaks muutmine on nagu õli kasiinomootorile. Kui seal tekib hõõrdumine, läheb palju rõõmu kaduma. Seega peaksite mängimiseks veebilehte valides uurima alati protokolle ja tegema endale selgeks, miks need kehtestatud on. On oluline teada, et harilikult ei tee kasiino ise väljamakset; selleks kasutatakse väljamakse teenust osutavaid ettevõtteid. Üheks selliseks on VISA, mis on seotud pankadega üle kogu maailma, kuid esile on hakanud kerkima ka makseteenuse osutajaid nagu Neteller ja Skrill. Enamikul juhtudel ei määra mitte Unibet, vaid makseteenuse osutaja ja sellega seotud pangad maksele kuluva aja, mis võib ulatuda ühest viie päevani.

Meetodi valimisel on kõige olulisem paindlikkus ning siin on VISA-l mõistagi eelis, kuna enamik inimesi kasutab nende VISA kaarti juba nagunii poodides ja Internetis. Väljamaksed tehakse samale kontole (mis on kaardiga seotud) kui see, kust sissemakse tehti. See, mis ühele inimesele näib sujuvana, võib aga teisele tunduda keeruline. Neteller ja Skrill pakuvad ettemaksuga virtuaalseid MasterCarde, mida saab samuti ülekanneteks kasutada.

Erinevalt paljudest teistest kasiinodest ei kasuta Unibet Trustlyt raha otse pangakontole kandmiseks. Seega peate Unibetis oma pangaandmed sisestama, kui soovite ülekannet teha. Kui vahendajana kasutatakse Trustlyt, siis kasiino teie pangateavet ei näe. Mõistagi jääb igaühe enese otsustada, kas oma teabe jagamine on nende jaoks probleem või mitte.

Unibet kuulub nende kasiinode sekka, mis ei võta raha mänguritele väljamaksmise eest tasu. Võib aga juhtuda, et makseteenuse osutaja teeb seda. Enne maksemeetodi valimist peaksite järele uurima, milline protsess selle juurde käib. Üldiselt on soovitatav kasutada sissemakseteks ja raha väljavõtmiseks sama meetodit. Varasemalt tuleks aga uurida võimalikke tasusid, mis võivad olla kas eelnevalt määratletud või protsendil põhinevad. Unibet ei nõua oma mänguritelt väljamakse tegemiseks spetsiaalseid dokumente. Väga suurte summade korral võib aga ette tulla erandeid, et kaitsta oma mängureid pettuse vms seonduvate ohtude eest.

Comments are closed.